Modelja pozon me një mashkull të zhveshur, komenti i së bijës e “fëlliq” publikisht – AlpeGossip
Modelja pozon me një mashkull të zhveshur, komenti i së bijës e “fëlliq” publikisht

Modelja pozon me një mashkull të zhveshur, komenti i së bijës e “fëlliq” publikisht

Modelja e njohur Cindy Crawford ka pozuar për Versace krah një mashkulli thuajse nudo. Mirëpo ndonëse gjithë interneti u “thye” nga poza shumë provokuese e 51-vjeçares, vajza e saj adoleshente nuk ka mbetur fare e impresionuar.

16-vjeçarja Kaia  madje e ka pyetur se ku ka qenë i ati ndërkohë që modelja pozon e me këmbën tek modeli i zhveshur.

Komenti në fakt ka qenë në Instagram dhe ka tërhequr vëmendjen e shumë mediave rozë.

Ajo i shkruan:

Mami!! Ku është babi?”

Vetë modelja i ka bërë “screen shot”  komentit dhe e ka shpërndarë me mbishkrimin “U kapa mat”.

Në fakt edhe vajza e modeles së njohur është në hapat e para të karrierës dhe po rritet dita-ditës.

Dhe jo vetëm kaq por ajo është e lidhur me Fenton Merkell, një model britanik shumë i pëlqyer dhe djali i një pasaniku.