KE VAJZË DHE NUK DI SI TË KOMBINOHENI TË DYJA? Eneda dhe Aria ju sugjerojnë këto modele (FOTOT) – AlpeGossip
KE VAJZË DHE NUK DI SI TË KOMBINOHENI TË DYJA? Eneda dhe Aria ju sugjerojnë këto modele (FOTOT)

KE VAJZË DHE NUK DI SI TË KOMBINOHENI TË DYJA? Eneda dhe Aria ju sugjerojnë këto modele (FOTOT)

Me fotot e ndryshme në llogarinë e saj, këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa ka treguar se ka nisur pushimet me të voglën e saj, Aria.

“Zyrtarisht me pushime. Dita e dytë, si e ëma dhe e bija. Vajza e mamit”, ka shkruar Eneda krah postimit të fundit ku duket se ka zgjedhur të kombinohet njësoj me vajzën.

Me ngjyrat e njëjta Aria duket një kopje e mamit. Ndjekësit dhe miqtë e këngëtares kanë lënë menjëherë komente të ndryshme, duke theksuar se vajzat duken mjaft bukur bashkë e me siguri këto ditë do të jenë më argëtueset për të dyja ato.