ELVANA GJATA APO DAFINA ZEQIRI? Zbuloni se kë zgjedh Samanta (VIDEO) – AlpeGossip
ELVANA GJATA APO DAFINA ZEQIRI? Zbuloni se kë zgjedh Samanta (VIDEO)

ELVANA GJATA APO DAFINA ZEQIRI? Zbuloni se kë zgjedh Samanta (VIDEO)

Këngëtarja bukuroshe Samanta Karavella ka qenë mjaft aktive këtë verë.
Për të gjithë fansat e saj ka sjell dy projekte të reja muzikore “Kush jam” dhe “E jotja”, që u pritën tejet mirë nga fansat.

Në një interivstë ajo duhet të bënte një zgjedhje ndërmjet dy këngëtareve të njohura.

Në mes të Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit, ja kë zgjedh Samanta edhe pse për të ishte shumë e vështirë.

Përveç tyre mund t’i mësoni edhe kritikat që ajo ka dhënë për shumë nga këngëtarët e skenës muzikore.