ROBERTI RIBASHKOHET ME XHESIN/ Nora merr vëmendjen me FOTO dhe shfaqet me bikini – AlpeGossip
ROBERTI RIBASHKOHET ME XHESIN/ Nora merr vëmendjen me FOTO dhe shfaqet me bikini

ROBERTI RIBASHKOHET ME XHESIN/ Nora merr vëmendjen me FOTO dhe shfaqet me bikini

Pak ditë më parë Robert Berisha u fotografua sërish me modelen Xhesi Kadiu. Dyshja gjatë verës së vitit të kaluar patën një romancë, të cilën ishte vetë modelja që e bëri publike duke deklaruar se do e dojë gjithmonë Robertin.

Këtë verë dyshja janë ribashkuar dhe “Prive.al” publikoi një fotografi të tyre, në një pikë karburanti rrugës për Shqipëri.

Ndërkohë po me Norën ç’po ndodh? Teksa jetën private e ruan hermetike, këngëtarja vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe me projekte të reja. Së fundmi Nora ka marrë vëmendjen me setin e ri fotografik ku shfaqet me bikini.

Komplimentat kanë qenë të shumta për këngëtaren, e cila duket në super formë.