I BEFASON TË GJITHË ME “LOOK”-UN E FUNDIT/ Morena Taraku merr guximin dhe qethet zero (FOTO) – AlpeGossip
I BEFASON TË GJITHË ME “LOOK”-UN E FUNDIT/ Morena Taraku merr guximin dhe qethet zero (FOTO)

I BEFASON TË GJITHË ME “LOOK”-UN E FUNDIT/ Morena Taraku merr guximin dhe qethet zero (FOTO)

Këngëtarja e njohur Morena Taraku ka eksperimentuar shpesh me look-un e saj. Atë e kemi parë me pothuajse të gjitha ngjyrat dhe modelet e flokëve. Mirëpo së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë!

Morena është qethur zero dhe duket shumë ndryshe. Këngëtarja ka publikuar foto të shumta në Instastory me look-un e saj të ri, për të cilin duhet të themi është shumë i guximshëm.

Përgjatë ditëve të fundit, ajo ka publikuar një sërë fotosh në Instagram, ku shihet një herë bjonde e një herë brune, mirëpo tani “i vuri vulën”!