EMOCIONON ME DEDIKIMIN/ Reperi shqiptar bëhet BABA për herë të parë (FOTOT) – AlpeGossip
EMOCIONON ME DEDIKIMIN/ Reperi shqiptar bëhet BABA për herë të parë (FOTOT)

EMOCIONON ME DEDIKIMIN/ Reperi shqiptar bëhet BABA për herë të parë (FOTOT)

Reperi i njohur shqiptar e që ka sjellë disa hite ku përmendim “Bonu gati”, “Merlin”, “Kesh”, Blasta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë reperi me postimin e fundit në Instagram.

Blasta ka postuar një foto të djalit të porsalindur dhe i bëri një dedikim shumë emocionus.

Ai dhe bashkëshortja e kanë pagëzuar vogëlushin me emrin Tris.

“Babi ka me u kanë për ty n’cdo sekond, kudo e nëpër çkado, për me ta lehtësu çdo sfidë qe ta sjellë jeta! Kështu që ëndërro shumë i vogli im”, shkruan Blasta.