ZBULON SEKRETIN/ Eni Koçi humbet plot 9 kilogramë dhe ja si ia doli (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON SEKRETIN/ Eni Koçi humbet plot 9 kilogramë dhe ja si ia doli (FOTO)

ZBULON SEKRETIN/ Eni Koçi humbet plot 9 kilogramë dhe ja si ia doli (FOTO)

Eni Koçi është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka treguar se ka humbur 9 kilogramë. Këtë e ka arritur me anë të dietës, por edhe me palestër.

Ndonëse ka humbur kaq shumë kilogramë, Eni ka shtuar se ende nuk ka hequr dorë nga dieta.
“-9 kilogramë, por sërish në dietë”, ka shkruar këngëtarja.

Eni nuk ka zbuluar detaje të tjera, ndonëse ndjekësit janë bërë kuriozë për peshën e saj aktuale.