ME KOKË POSHTË E KËMBËT LART/ Kështu nuk e keni parë kurrë Alketën (FOTO) – AlpeGossip
ME KOKË POSHTË E KËMBËT LART/ Kështu nuk e keni parë kurrë Alketën (FOTO)

ME KOKË POSHTË E KËMBËT LART/ Kështu nuk e keni parë kurrë Alketën (FOTO)

Këtë javë moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu mori pak ditë pushime dhe nga vendi i mrekullueshëm postoi disa foto që tërhoqën shumë vëmendjen.

Pas fotove ku shfaqej me pamje nga deti, Alketa ka postuar disa imazhe teksa bën joga.

Në një prej fotove moderatorja shfaqet me kokën poshtë e këmbët lart, një pozicion i cili sipas Dorina Memës është pjesë e programit “anti-age”.

Këto ushtrime joge, Alketa i përshkruan si më të mirat.