“NUK RRI DOT PA TY…”/ Kiara shpreh hapur ndjenjat për Luizin? – AlpeGossip
“NUK RRI DOT PA TY…”/ Kiara shpreh hapur ndjenjat për Luizin?

“NUK RRI DOT PA TY…”/ Kiara shpreh hapur ndjenjat për Luizin?

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ditën e sotëm ata kanë shkëmbyer rolet me njëri-tjetrin, teksa Kiara filloi të sillej si Luizi dhe, këngëtari si moderatorja. Kështu, Kiara qëndroi gjithë kohës pranë tij, duke i shprehur dhe ndjenjat.

“nuk ri dot pa të, nuk ri dot pa e prekur”- shprehet ajo, teksa të dy kanë shpërthyer në të qeshura.