HARROJENI BRUNE/ Morena Taraku sapo u bë bjonde dhe duket super yll (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI BRUNE/ Morena Taraku sapo u bë bjonde dhe duket super yll (FOTO)

HARROJENI BRUNE/ Morena Taraku sapo u bë bjonde dhe duket super yll (FOTO)

Morena Taraku njihet si një ndër këngëtaret më ekstravagante sa i përket stilit të saj të të veshurit, mirëpo kur vjen puna te flokët prej vitesh nuk ka bërë ndonjë ndryshim.

Megjithatë sot Morena ka marrë papritur vendimin të bëjë një ndryshim duke i kthyer flokët në gështenjë me fije bjonde.

Ndryshimin e ri këngëtarja e ka treguar me foton e fundit të postuar në Instagram ku si gjithmonë shfaqet në super formë.

Kujtojmë që Morena së fundmi ka qenë shumë e komentuar për jetën private dhe lidhjen e ndarjen nga miliarderi iranian.

Prej gati një viti këngëtarja po jeton në Turqi ku po punon edhe për projekte të reja.