“TËRBON FANSAT”/ Rezarta Shkurta si asnjëherë më parë, SEKSI e veshur me të zeza dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
“TËRBON FANSAT”/ Rezarta Shkurta si asnjëherë më parë, SEKSI e veshur me të zeza dhe… (VIDEO)

“TËRBON FANSAT”/ Rezarta Shkurta si asnjëherë më parë, SEKSI e veshur me të zeza dhe… (VIDEO)

Këngëtarja dhe sipërmarrrësja e njohur Rezarta Shkurta është zgjuar mjaft provokuese këtë mëngjes të vonë .

Ajo ka postuar disa video që mesa duket duket të jenë pjesë e videoklipit të ri të saj i cili duket se do ketë skena të nxehta.

Pikërisht këtu shohim Rezatën e veshur me të zeza folet e shpupurisuar dhe duket mjaftë seksi, duke vendosur nje emoj në pjesëne të pasmeve, por prapsëprap nuk mund t’ja mohojm sensualitetin e saj.

Përgatiti: AlpeNews.al