MANIA E BLUZEVE CROP-TOP/ Ja kombinimet që duhet ti shihni patjetër (FOTO) – AlpeGossip
MANIA E BLUZEVE CROP-TOP/ Ja kombinimet që duhet ti shihni patjetër (FOTO)

MANIA E BLUZEVE CROP-TOP/ Ja kombinimet që duhet ti shihni patjetër (FOTO)

Crop top janë bluzat e shkurtra të cilat pushtuan sezonin veror.

Ato mund të kombinohen me gjithçka dhe janë të preferueshme nga ato që vijë tek beli e deri tek më të shkurtrat fare.

Këto bluza ishin të pranishme edhe vite më parë por ishin vetëm një ekskluzivitet që u takonte adoleshentëve dhe fëmijëve.

Këtë sezon kjo veshje është përzgjedhur nga çdo moshë duke u futur edhe në kodin e veshjeve më elegante dhe glamur.

Në mënyrë që ti vishni në raste të ndryshme dhe të dukeni  sa më seksi me këto bluza ekstravagante “sekreti “qëndron tek kombinimi i tyre me funde dhe pantallona me bel lartë.

Redaksia e AlpeNews.al ju sygjeron pesë nga modelet e përshtatshme  për vrap, e për zyrë .

Në plazh

 Në punë

Në dasëm

 Për në plastër,vrap

Në një ditë të zakonshme