HOROSKOPI DHE VIPAT/ Beatrix Ramosaj një “Binjake” super SEKSI që nuk mund të mos e pëlqeni (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Beatrix Ramosaj një “Binjake” super SEKSI që nuk mund të mos e pëlqeni (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Beatrix Ramosaj një “Binjake” super SEKSI që nuk mund të mos e pëlqeni (FOTO)

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më seksi e më të talentuara të skenës shqiptare.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Binjakëve” dhe përmes një analize gjykojmë se përshtatet me karakteristikat  e saj.

Për binjakët thuhet se janë të përshatshëm për botën e medias dhe këtë karakteristikë nuk mund të mos e plotësojë edhe Beatrix.

Ajo ka një zë të mrekullueshëm që bën publikun për vete si dhe për sa i përket pamjes fizike, është mjaft e bukur dhe seksi.

View this post on Instagram

Kinda have feelings, kinda heartless

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

Link in Bio 💕 #PaNdjenjë

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Thuhet ndër të tjera se ata që i takojnë kësaj shenje u pëlqejnë të lëvizin shumë, të udhëtojnë e të shohin vende të bukura.

View this post on Instagram

Get you a me. I’m lit 😛 #Smile

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

 

View this post on Instagram

Issa vibe

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

View this post on Instagram

P A R I S & E N D R I T ✨ @endritmertiri

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Ndër të tjera ato janë edhe shumë të qeshur, energjikë e u pëlqejnë të bëjnë humor:

View this post on Instagram

heart eyes every time i see you 😍✨

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

/AlpeNews.al