Ermal Mamaqi FUT NË SHERR Rovena Dilon me koleget! Ja ç’ndodhi në Xing (VIDEO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi FUT NË SHERR Rovena Dilon me koleget! Ja ç’ndodhi në Xing (VIDEO)

Ermal Mamaqi FUT NË SHERR Rovena Dilon me koleget! Ja ç’ndodhi në Xing (VIDEO)

Në “Xing me Ermalin” këtë të shtunë do të jenë të ftuara 4 Divat e muzikës shqiptare, Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima.

Katër këngëtaret do të flasin më shumë mbi koncertin live “Divas show” që do të mbahet në Pallatin e Kongreseve, por gjithashtu do t’ju argëtojnë të gjithëve teksa i përgjgjen pyetjeve të intervistës.

“Cila nga ju të katërta është çik kështu si…”, është pyetja që Ermali u drejton Rovenës, Irmës, Besës dhe Enedës.

“Na fute në sherr”, i përgjigjet Rovena por se çfarë ka ndodhur në vazhdim na mbetet ta zbulojmë nesër në orën 21:00 ku 4 Divat jo vetëm që do japin një intervistë ku do të zbulojnë të pathëna, por do t’ju bëjnë të qeshin edhe me lojrat në studio e gjithashtu në fund do performojnë në skenë një nga këngët më të bukura.

Neser Besa,Rovena,Eneda dhe Irma sherr live në Xing me Ermalin. Sh gallatë.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on