Beatrix Ramosaj performon në skenë me një “Drag Queen” dhe VIDEO është për të mos u humbur – AlpeGossip
Beatrix Ramosaj performon në skenë me një “Drag Queen” dhe VIDEO është për të mos u humbur

Beatrix Ramosaj performon në skenë me një “Drag Queen” dhe VIDEO është për të mos u humbur

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret shqiptare më aktive në rrjetet sociale. Ajo mban kontakt të vazhdueshëm me ndjekësit e saj dhe i njeh me të gjitha aktivitet që zhvillon.

Aktualisht këngëtarja simpatike ndodhet në Barcelonë ku po kalon një periudhë pushimesh. Me fotot e saj provokuese Beatrix na ka njohur me vendet që ka vizituar dhe aktivitet që ka zhvilluar.

Në një video të postuar në Instastory Beatrix shfaqet duke performuar në skenë së bashku me një Drag Queen, të cilat janë të njohura për kërcimet e tyre provokuese.

Një performancë shpërthyese kjo që i ka çmendur fansat e këngëtares shqiptare.

Kujtojmë që shumë shpejt Betatrix do të hedh në treg një këngë të re, e cila pritet të kthehet në një hit veror.