Eurovision i bëri bashkë, Eugent Bushpepa e Ermal Meta pozojnë duke bërë shqiponjën (FOTO) – AlpeGossip
Eurovision i bëri bashkë, Eugent Bushpepa e Ermal Meta pozojnë duke bërë shqiponjën (FOTO)

Eurovision i bëri bashkë, Eugent Bushpepa e Ermal Meta pozojnë duke bërë shqiponjën (FOTO)

Në Eurovision-in e këtij viti si asnjëherë me parë, marrin pjesë 3 këngëtarë shqiptarë. Eugent Bushpepa që përfaqëson Shqipërinë, Ermal Meta që përfasqëson Italinë dhe Eleni Foureira që përfason Qipron.

Të tre këngëtarët shqiptarë kanë mbërritur në finalen e Eurovision me këngët e tyre.

Së fundmi, Eugent Bushpepa në adresën e tij në Instagram ka postuar një foto me Ermal Metën duke bërë shqiponjën me duar.

“Një artist i madh,” shkruan Bushpepa në Instagram.