Uau! Kendall Jenner përshëndet shqiptarët, këtë video nuk duhet ta humbisni – AlpeGossip
Uau! Kendall Jenner përshëndet shqiptarët, këtë video nuk duhet ta humbisni

Uau! Kendall Jenner përshëndet shqiptarët, këtë video nuk duhet ta humbisni

Duket se familja e njohur Kardashian është e fiksuar pas shqiptarëve. Në fillim ishte ylli i ‘Keep up with the Karashians’, Kim ajo e cila i gëzoi të gjithë shqiptarët teksa në një video me make up artistin e njohur,Mario Dedianoviç foli shqip , një video kjo që u bë virale në rrjetet sociale.

Por pas Kim edhe motra e saj e vogël Kendall Jenner ka dy fjalë për të thënë për shqiptarët. Ajo është një nga modelet kryesore të Victoria Secret dhe njëkohësisht një nga më të kërkuarat në industrinë e modës, pavarësisht kësaj Kendall nuk e ka aspak problem të përshëndes të gjithë shqiptarët.

Në një video që po qarkullon së fundmi në rrjete sociale, Kendall shfaqet së bashku me një fansin e saj: “Ç’kemi Shqipëri” dëgjohet të thotë modelja e famshme, teksa dërgon edhe një puthje për të gjithë.