Ermal Mamaqi vë në “SIKLET” deputetin shqiptar: Orë FLORIRI është ajo që ke… (VIDEO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi vë në “SIKLET” deputetin shqiptar: Orë FLORIRI është ajo që ke… (VIDEO)

Ermal Mamaqi vë në “SIKLET” deputetin shqiptar: Orë FLORIRI është ajo që ke… (VIDEO)

I ardhur nga bota e biznesit, ai ishte një nga deputetët më të pasur të Shqipërisë. Fjala është për Eduart Ndocajn, ish-deputet i legjislaturës së kaluar.

Vetëm pak muaj më parë ai ka qënë një nga personazhet e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Dhe në puntatën e sotme ishte përfshirë në ‘OFF Records’. Gjatë regjistrimit të emisionit, drejtuesit Ermal Mamaqi i ka tërhequr vëmendjen ora që ish-deputeti mbante në dorë dhe e ka pyetur nëse është flori. Ndërkohë Ndocaj pranoi menjëherë se ora është e gjitha flori.

Ermal Mamaqi: Çështë kjo orë? Hajde orë hajde… Është flori?

Eduart Ndocaj: Po.

Ermal Mamaqi: Ta presin dorën me këtë orë. Po kalove nga trau ta hanë bukën nga dora…