Arjola Shehu ndryshon “look”/ Shikoni si duket moderatorja (FOTO) – AlpeGossip
Arjola Shehu ndryshon “look”/ Shikoni si duket moderatorja (FOTO)

Arjola Shehu ndryshon “look”/ Shikoni si duket moderatorja (FOTO)

Moderatorja Arjola Shehu është shfaqur gjithmonë natyrale me flokët e saj ngjyrë lajthie. Mirëpo teksa presim të shohim se me çfarë emisioni të ri do të vijë Arjola Shehu, ajo ka bërë një eksperiment drastik me flokët.

Ajo është bërë bionde. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Arjola teksa shihet në rrjetet sociale në ambientet e parukerisë dhe më pas me rezultatin përfundimtar me flokët bjondë.