Moderatorja nxjerr fotot e pushimeve/ Shihni sa është rritur djali i Bietës dhe Alban Dudushit (FOTO) – AlpeGossip
Moderatorja nxjerr fotot e pushimeve/  Shihni sa është rritur djali i Bietës dhe Alban Dudushit (FOTO)

Moderatorja nxjerr fotot e pushimeve/ Shihni sa është rritur djali i Bietës dhe Alban Dudushit (FOTO)

Këtë foto kaq të këndshmë, moderatorja e ka hedhur në Instagram bashkë me diciturën: Kopertina verë 2018. E në fakt, tamam ashtu duket, si foto kopertine dhe imazhi perfekt i lumturisë dhe harmonisë. Ajo shfaqet aty në krah të partnerit, Alban Dushushi, vajzës së tij nga martesa e parë, Joelle dhe djalit të ciftit, Kroi Art, e qeshura e të cilit është praktikisht, infektuese!

Të katërt duken kaq të gëzuar, por Kroi më shumë nga të gjithë! Bieta ndërkohë e ka dhe një arsye më shumë për të qenë më e qeshur se kurrë: atë profesionale. Projektet e reja duket e kanë përmbushur shumë dhe këtë moderatorja e refekton qartë!