JO VETËM REPER/ Ledri emërohet në postin që nuk ka lidhje me muzikën… (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM REPER/ Ledri emërohet në postin që nuk ka lidhje me muzikën… (FOTO)

JO VETËM REPER/ Ledri emërohet në postin që nuk ka lidhje me muzikën… (FOTO)

Shumë shpejt Ledri do të emërohet në një post të rëndësishëm në Kosovë që nuk ka lidhje me muzikën.

Klubi basketbollistik, Z-Mobile Prishtina sot do të emërojë  nënkryetarin e klubit dhe ai do të jetë, Ledri Vula.

Reperi i njohur shqiptar do të zyrtarizohet si nënkryetar i klubit – në një konferencë për media.

Urime Ledri!