MË NË FUND U VËRTETUA! Kjo këngëtare ka bërë operacione plastike në… (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND U VËRTETUA! Kjo këngëtare ka bërë operacione plastike në… (FOTO)

MË NË FUND U VËRTETUA! Kjo këngëtare ka bërë operacione plastike në… (FOTO)

Flaka Krelani është një nga këngëtaret me zërin më potent të skenës shqiptare.

Për sa i përket pamjes,ajo shfaqet gjithnjë e kuruar deri në detaje por jo gjithmonë ka qenë kështu.

Me një krahasim fare të thjeshtë arrijmë të dallojmë se ajo ka bërë operacion buzët,mollëzat dhe hundën.

Kjo foto i shuan të gjitha dyshimet!