“O YJE S’KAM ASNJË OPERACION UNË”/ Revoltohet keq Trejsi Sejdini (FOTO) – AlpeGossip
“O YJE S’KAM ASNJË OPERACION UNË”/ Revoltohet keq Trejsi Sejdini (FOTO)

“O YJE S’KAM ASNJË OPERACION UNË”/ Revoltohet keq Trejsi Sejdini (FOTO)

Para pak kohësh ,Trejsi Sejdini e quajtur ndryshe dhe “gansterja e Elbasanit” u shpall fituesja e “Miss Universe Albania”.

Sigurisht që pasi të fitosh famë e të shpallesh fituesja e një kompeticioni të tillë , kritikat nuk do të mungojnë.

Gjithashtu dhe Trejsi shpeshherë bie pre e “gojëve të liga”.

Kësaj here, nëpërmjet një mesazhi në Instagram  atë e akuzojnë për operacione plastike.Por Trejsi di fare mirë si t’i kthejë përgjigje:

“O yje s’kam asnjë operacion plastik unë. As në fytyrë e as në trup”,  shkruan ajo.