GËZIMI I LUANËS PËR KËNGËN/ Fansi ia ndërpret: Habibi si fasule… (FOTO) – AlpeGossip
GËZIMI I LUANËS PËR KËNGËN/ Fansi ia ndërpret: Habibi si fasule… (FOTO)

GËZIMI I LUANËS PËR KËNGËN/ Fansi ia ndërpret: Habibi si fasule… (FOTO)

Luana Vjollca këtë verë I ka surprizuar të gjithë fansat e saj duke sjellë bashkëpunimin me një nga këngëtarët e famshëm ndërkombëtarë dhe të dashur për shqiptarët Faydee, prodhues I shumë hit-eve.

Ky bashkëpunim ka sjellë frytet e veta dhe në rrjete sociale si Luana ashtu dhe Faydee kanë shpërndarë suksesin më të ri të këngës së tyre. Dyshja ka arritur plot 3 milionë klikime në vetëm 1 javë dhe.

Mirëpo në postimin e Luanës, e cila falenderon fansat dhe Faydeen për këtë arrtije komenti i një fansi ka tërhequr vëmendje.

“E keni be ket Habibin si bukë e fasule….” – duke e shoqëruar me disa emoji me të qeshura.

Këngëtarja ka preferuar të mos e lërë pa përgjigje: “edhe vaj ulliri..” – i shkruan ajo fansit me të qeshura.

Ky koment vjen në vazhdimësi të akuzave të bëra më parë nga disa fansa të tjerë, pasi “Habibi” është një fjalë vazhdimisht e përdorur në titujt e shumë këngëve. Prejardhja e kësaj fjale është nga gjuha arabishte, e cila do të thotë “dashuria ime” ose më e personalizuar “I dashuri im”