NDJEKËSJA E AKUZON PËR PHOTOSHOP/ Beatrixi i kthehet keq: F*ckin lop, a s’ki pa naj herë… (FOTO) – AlpeGossip
NDJEKËSJA E AKUZON PËR PHOTOSHOP/ Beatrixi i kthehet keq: F*ckin lop, a s’ki pa naj herë… (FOTO)

NDJEKËSJA E AKUZON PËR PHOTOSHOP/ Beatrixi i kthehet keq: F*ckin lop, a s’ki pa naj herë… (FOTO)

Beatrix Ramosj, këngëtarja bukuroshe është një personazh tepër i njohur dhe i komentuar i medias. Ajo numëron shumë ndjekës në Instagram dhe është tepër aktive. Gjatë gjithë kohës ajo bën postime si nga jeta e saj personale por dhe gjithashtu për të na treguar në lidhje me planet që ka në të ardhmen.

Së fundmi, bukuroshja ka postuar një foto ku duket me të vërtetë tëheqëse e veshur me një palë xhinse të ngushta me bel të lartë dhe një golf me bark jashtë. Pjesa më e madhe e ndjekësve e kanë komplimentuar për këtë pamje, ndërsa një fanse e ka akuzuar për photoshop pasi nuk i duket kërthiza.

Patjetër, Beatrixi nuk e ka toleruar këtë gjë e cila i është kthyer dhe i ka thënë: fuckin lop , a ski pa naj here jeans me bel t lart ma keni tesh shpirtin. /AlpeGossip.al