I THA ”NDËRROJI NDONJËHERË KËTO RROBA”/ Capital T ia kthen përgjigjen “me lezet” fansit (FOTO) – AlpeGossip
I THA ”NDËRROJI NDONJËHERË KËTO RROBA”/ Capital T ia kthen përgjigjen “me lezet” fansit (FOTO)

I THA ”NDËRROJI NDONJËHERË KËTO RROBA”/ Capital T ia kthen përgjigjen “me lezet” fansit (FOTO)

Ndjekësit shohin shumë detajet e postimeve në mediat sociale të personazheve publikë. Dhe nuk është aspak çudi që të të numërojnë herët kur je shfaqur me të njëjtën veshje.

Ndërsa vazhdon suksesin e tij në muzikë me hite dhe koncerte, një prej ndjekësve të reperit të Capital T ka dalluar një detaj në postimin e tij të fundit.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, një fans i ka thënë që t’i ndërrojë ndonjëherë këto rroba dhe Kapo nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje dhe i tha me shaka që janë rrobat e stërvitjes. Ja pra që Capital T stërvitet me rroba “Gucci”.