U përfol se ishte SHTATZËNË, Orinda Huta tregon barkun me bikini dhe… (FOTO) – AlpeGossip
U përfol se ishte SHTATZËNË, Orinda Huta tregon barkun me bikini dhe… (FOTO)

U përfol se ishte SHTATZËNË, Orinda Huta tregon barkun me bikini dhe… (FOTO)

Pak javë më parë Orinda Huta ishte në qendër të vëmendjes së mediave pas lajmit mbi shtatzëninë. Për shkak të disa fotove ku moderatorja shfaqej me barkun pak të fryrë, nisën thashethemet se ajo është në pritje të ëmbël.

Orinda i mohoi menjëherë lajmet duke u shprehur se ajo dhe Turi dëshirojnë shumë një beb, po rnuk ka ndodhur ende.

Ditën e sotme Orinda ka postuar një foto nga pushimet ku shfaqet me rroba banjo rozë e ku tregon linjat perfekte trupore duke shuar kështu një herë e mirë edhe thashethemet lidhur me shtatzëninë.