Ndodh edhe kështu! Ronela Hajatit i bie të fikët në emision: Meritoja më… (VIDEO) – AlpeGossip
Ndodh edhe kështu! Ronela Hajatit i bie të fikët në emision: Meritoja më… (VIDEO)

Ndodh edhe kështu! Ronela Hajatit i bie të fikët në emision: Meritoja më… (VIDEO)

Ronela Hajati ishte e ftuar në programin ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi. Karriera e saj muzikore u bë që në nisje fokus i bisedës, për shkak se që e vogël Ronela ka provuar spektakle të ndryshme muzikore.

E rritur mes tyre, talent-show të ndryshme, a ka pasur ndonjë moment ku ajo ka qarë, madje e ka përjetuar jo mirë eksperiencën e saj?

‘Kam qarë tek Star Academy. Madje edhe më ka rënë të fikët. Isha në finale, por meritoja më shumë. Ne jepnin shumë në atë program. E meritoja. Kam përshtypje që kanë pasur dorë pak familjarët e mi në këtë vendim”.

Vështirë të harrojmë provën e saj tek ‘Ethet’ dhe lidhjen e saj me Anastasian. Ronela tregon si gënjëu për tu bërë pjese e audicioneve dhe eksperiencën në këtë talent show.