I KRAHASUAN 3 LIDHJET E FUNDIT/ Miley Cyrus reagon me komentin epik – AlpeGossip
I KRAHASUAN 3 LIDHJET E FUNDIT/ Miley Cyrus reagon me komentin epik

I KRAHASUAN 3 LIDHJET E FUNDIT/ Miley Cyrus reagon me komentin epik

Është e sigurt të thuhet se Miley Cyrus aktualisht po jeton jetën e saj më të mirë.

Pavarësisht se kaloi në dy ndarje shumë publike këtë verën e kaluar, këngëtarja e “Slide Away” duket se po shijon gjërat me interesin e saj të fundit për dashurinë, Cody Simpson.

Për një rifreskim, ylli 26-vjeçar dhe partneri i saj i gjatë, Liam Hemsworth, u ndan në gusht pas më pak se një viti martese. Rreth asaj kohe, Cyrus shpejt u bë i afërt me yllin e realitetit TV, Kaitlynn Carter. Të dyja kishin një romancë vorbull për pak më shumë se një muaj para se të vendosnin të ndaheshin.

Tani, këngëtarja  është në një lidhje me 22-vjeçarin nga Australia, Cody Simpson. Ata e kanë hedhur në ekran romancën e tyre të lulëzuar dhe kanë qenë të pandashme për javët e fundit.

Dhe duket se Liam, Kaitlynn dhe Cody të gjithë kanë një gjë të përbashkët … përveç lidhjes me Miley, natyrisht!

Siç duket, ylli i popit pëlqen të tregojë interesat e saj të dashurisë në mediat sociale duke përdorur të njëjtin filtër për shumicën e fotove të saj që ajo i poston.

View this post on Instagram

same filter @mileycyrus

A post shared by mc gf's (@xmcx.ig) on

Krahasimi i rastit u vu re nga një fans me sy të shqiponjës … por mjaftoi për të tërhequr vëmendjen e këngëtares. “filtër të njëjtë”, ndau fansi në Instagram, krahas tre fotografive të Miley me të dashurit e saj të fundit.

View this post on Instagram

well that fast 😂👌 TQ @mileycyrus

A post shared by mc gf's (@xmcx.ig) on

“Klasike”, ajo u përgjigj.