HARROJENI KIM KARDASHIAN/ Modelja e njohur pozon nudo, mbulohet vetëm me peliçe (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI KIM KARDASHIAN/ Modelja e njohur pozon nudo, mbulohet vetëm me peliçe (FOTO)

HARROJENI KIM KARDASHIAN/ Modelja e njohur pozon nudo, mbulohet vetëm me peliçe (FOTO)

Ajo nuk ka turp të ekspozojë format e saj.

Dhe Courtney Stodde bëri pikërisht këtë në një posim në Instagram. Modelja pozoi nudo e mbuluar vetëm me peliçe.

24-vjeçarja dukej shumë provokuese ndërsa vuri në pah ‘pasuritë’ e saj.

Ambasadorja e PETA u bë e njohur pasi u martua me aktorin 58 vjeçar, Doug Hutchinson në moshën 16 vjeçare.