DO TË QESHNI ME LOT/ Salsano Rrapi imiton Eneda Tarifën në mënyrën më epike (VIDEO) – AlpeGossip
DO TË QESHNI ME LOT/ Salsano Rrapi imiton Eneda Tarifën në mënyrën më epike (VIDEO)

DO TË QESHNI ME LOT/ Salsano Rrapi imiton Eneda Tarifën në mënyrën më epike (VIDEO)

Eneda Tarifa u shpall pak ditë më parë fituese e këtij edicioni të Këngës Magjike. Kënga “Ma zgjat dorën” u pëlqye shumë nga publiku dhe një performancë epike të saj ka bërë sot aktori dhe moderatori Salsano Rrapi. Salsano shfaqet duke kënduar këngën e më pas dikush i tërheq dorën duke shkaktuar të qeshura me atë çfarë ndodh. “Ahahahha….lot i mbasdites. Në kuptimin e parë të fjalës … “Ma bëtë ditën”, (në kuptimin e parë të fjalës)”, shkruan Eneda krah kësaj videoje.

Kujtojmë që Eneda dhe Salsano dikur prezantonin bashkë “Portokallinë”.