“NË KUADËR TË DASHURISË”/ Zbulohet i gjithë kasti i filmit të Luizit dhe Oltës, mes tyre Salsano, Megi Pojani – AlpeGossip
“NË KUADËR TË DASHURISË”/ Zbulohet i gjithë kasti i filmit të Luizit dhe Oltës, mes tyre Salsano, Megi Pojani

“NË KUADËR TË DASHURISË”/ Zbulohet i gjithë kasti i filmit të Luizit dhe Oltës, mes tyre Salsano, Megi Pojani

“Në kuadër të dashurisë” me Luizin dhe Oltën do të jetë një komedi romantike, ku nuk do të mungojnë të qeshurat, por as lotët. Filmi shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre.

Ndërkohë në faqen zyrtare të Top Channel Films në Instagram janë zbuluar disa personazhe të tjerë që do luajnë në film: Sara Hoxha, Ndriçim Xhepa, Ylber Bardhi, Luan Jaha, Olta Daku, Roerd Toçe, Besmir Bitraku, Zamira Kita, Sotiraq Bratko, Aleksandër Grami, Eni Shehu dhe Dea Mishel Hoxha, Salsano Rapi, Myzafer Zilfaj, Xhuljano Brisku, Megi Pojani dhe Sara Kolami.

Zbulohet i gjithë kasti i filmit të Luizit dhe Oltës, mes tyre