Shikoni vajzat e ekranit që kanë zgjedhur vaskën për të zbuluar TRUPIN e tyre para kamerave (FOTO) – AlpeGossip
Shikoni vajzat e ekranit që kanë zgjedhur vaskën për të zbuluar TRUPIN e tyre para kamerave (FOTO)

Shikoni vajzat e ekranit që kanë zgjedhur vaskën për të zbuluar TRUPIN e tyre para kamerave (FOTO)

Zgjedhja e vendit se ku do të kryehet një set fotografik mund të jetë një nga dilemat kryesore me të cilën mund të përballen shumë personazhe.
Por disa nga vajzat e ekranit shqiptar e kanë zgjidhur duke u mjaftuar me një vaskë, pak shkumë ose disa petale trëndafilash.
Disa me foto artistike që zbulojnë pak nga fiziku i tyre dhe të tjera që e përdorin vaskën si objekt për të treguar hiret.
Më poshtë po ju sjellim disa nga bukuroshet e ekranit dhe fotot e tyre nudo, topless apo edhe të veshura në vaskë.\revistawho.com

Klaudia Pepa

Dafina Zeqiri

Dua Lipa

Bebe Rexha

Tuna

 

Enca

Bleona Qereti

Dorina Gegici

Morena Taraku

Fjolla Morina