Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj milioner, më të pasur nga ç’na e priste mendja. Shokon me fotot e shtëpisë. Ar gjithandej! (FOTO) – AlpeGossip
Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj milioner, më të pasur nga ç’na e priste mendja. Shokon me fotot e shtëpisë. Ar gjithandej! (FOTO)

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj milioner, më të pasur nga ç’na e priste mendja. Shokon me fotot e shtëpisë. Ar gjithandej! (FOTO)

Një ndër gjërat më të përfolura dy muaj më parë ishte pikërisht martesa e Adelina Tahirit me milionerin maqedonas Serjova Markov.

Që kishte para e dinim po të kishte aq shumë saqë edhe shtëpinë ta mbulonte me ar nuk na e priste mendja. Ditën e sotme Adelian ka postuar disa foto në InstaStory ku ka treguar disa pamje nga shtëpia e saj fantastike, ku mbizotëron luksi dhe ngjyra e artë.

Një tjetër detaj që bie në sy gjithashtu është edhe fotoja e çiftit e cila është varë në mur.

Vetëm dy ditë më parë ajo tregoi edhe barkun e rrumbullakosur duke shuar kuriozitetin edhe për këtë pjesë.