Alketa Vejsiu zbulon një tjetër të ftuar surprizë në ‘Kurthin e Piter Panit’ (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu zbulon një tjetër të ftuar surprizë në ‘Kurthin e Piter Panit’ (FOTO)

Alketa Vejsiu zbulon një tjetër të ftuar surprizë në ‘Kurthin e Piter Panit’ (FOTO)

Pasi zbuloi tre të ftuarit specialë që do ta shoqëronin në mbrëmjen e parë të fillimit të spektaklit për fëmijë, Alketa Vejsiu e ka dhë nëj tjetër surprizë për teleshikuesit.
Bëhet fjalë për gazetaren Rudian Xhunga. Ajo do t’i bashkohët të ftuarve specialë si Xhensila Myrtezaj dhe Ermal Mamamqi.

Ndërsa aktorja e humorit Rudina Dembacaj do të jetë krah Alketës në çdo ditë të spektaklit.