EKSKLUZIVE/ ZBULOHET e dashura e Ledri Vulës! Reperi drejt FEJESËS me bukuroshen… (DETAJE+FOTO) – AlpeGossip
EKSKLUZIVE/ ZBULOHET e dashura e Ledri Vulës! Reperi drejt FEJESËS me bukuroshen… (DETAJE+FOTO)

EKSKLUZIVE/ ZBULOHET e dashura e Ledri Vulës! Reperi drejt FEJESËS me bukuroshen… (DETAJE+FOTO)

Ledri Vula është një nga reperat më të mirë shqiptarë dhe shumë i pëlqyer nga publiku. Këngët e tij janë kthyer të gjitha në hite dhe i dëgjojmë në të gjitha ambientet.
Tashmë prej kohësh po flitet për lidhjen e reperit të njohur Ledri Vula me një vajzë.
Dyshimet i shtoi akoma më shumë menaxheri i tij Faton Shoshi, i cili vuri re detajin tek syzet e Ledrit, ku në sfond shfaqej një vajzë “misterioze”.

 Burime ekskluzive për AlpeNews.al bënë me dije se Ledri është drej FEJESËS me të dashurën e tij. Aktualisht ata ndodhen në Jalë për të festuar ditëlindjen e Ledrit. Vajza quhet Sara.H, jeton në Gjermani dhe nuk është personazh i njohur.

Duket se Sara ja ka rrëmbyer zemrën aq shumë Ledrit saqë ai më në fund ka marrë vendimin të fejohet me të, shkruan AlpeNews.al.