“VEÇ TË PËRKËDHEL DO”/ Ja komenti që bëri Albi pas kërkesës të veçantë që kishte Mikela për të (FOTOT) – AlpeGossip
“VEÇ TË PËRKËDHEL DO”/ Ja komenti që bëri Albi pas kërkesës të veçantë që kishte Mikela për të (FOTOT)

“VEÇ TË PËRKËDHEL DO”/ Ja komenti që bëri Albi pas kërkesës të veçantë që kishte Mikela për të (FOTOT)

Sezoni i trete i “Perputhen” ështe rikthyer me nje shikueshmeri shume te larte, ashtu sic edhe paramendohej. Konkirrentet e rinja jane kaq interesante dhe kaq te ndryshem nga njeri tjetri, sa qe na ka bere te gjitheve qe te ngulemi para ekranit cdo dite kur ky program transmetohet.

Personazhet qe tani kane krijuar ato pelqimet e para dhe i kane vene pikesynimet qe kane me njeri tjetrin. Kete gje e kemi vene re dhe ne postimet e tyre ne instagram, ku duket se kane krijuar nje marredhenie shume te mire qe ne puntatat e para.

<img class=”i-amphtml-intrinsic-sizer” style=”box-sizing: border-box; user-select: text !important; max-width: 100%; display: block !important;” role=”presentation” src=”data:;base64,” alt=”” aria-hidden=”true” />

Nje gje te tille e kemi vene re dhe mes tyr nga konkurrentet  te cilet jane pelqyer kaq shume bashke. Mikela eshte bukiroshja e cila u be pjese e “Perputhen” javen e pare te fillimit te tij, dhe qe atehere mori vemendjen e shume nga djemte, te cilet e komplimentuan qe me hyrjen e saj.

Nga ana tjeter, Albi eshte djaloshi teper bukurosh, i cili gjithashtu ka marre pelqimin e vajzave me sharmin dhe karakterin e tij shume te cilter dhe te qete. Ai kete jave do te realizoje dhe takimin me Mikelen, me te cilen i kemi pare qe te pelqehen qe ne momentet e para kur u pane.

<img class=”i-amphtml-intrinsic-sizer” style=”box-sizing: border-box; user-select: text !important; max-width: 100%; display: block !important;” role=”presentation” src=”data:;base64,” alt=”” aria-hidden=”true” />

Albi ishte zgjedhja e saj e pare ne takim, dhe jemi te gjithe te emocionuar dhe mezi po presim te shohim takimin e tyre kete jave. Keto puntata, ata kane ndare me fansat ne instagram disa fot e video shume te lezetshme me njeri tjetrin duke kaluar kohen bashke ne prapaskena.

<img class=”i-amphtml-intrinsic-sizer” style=”box-sizing: border-box; user-select: text !important; max-width: 100%; display: block !important;” role=”presentation” src=”data:;base64,” alt=”” aria-hidden=”true” />

Kete here, Mikela kishte nje kerkese per Albin, dhe ia shprehu qe ai ti bente nje poezi asaj, por live kur te fillonte transnetimi i puntates se sotme. Nga ana tjeter  Albi beri dhe komentin shume komik dhe deri diku flirtues, duke i thene se ajo vetem te perkedhelet do, gje qe mori shume te qeshura nga Mikela.