Ngjan si 20-vjeçare, por nuk do ta besoni sa vjeç është Rudina Magjistari… – AlpeGossip
Ngjan si 20-vjeçare, por nuk do ta besoni sa vjeç është Rudina Magjistari…

Ngjan si 20-vjeçare, por nuk do ta besoni sa vjeç është Rudina Magjistari…

Rudina Magjistari eshte prezantuesja qe na shoqeron cdo pasdite me emisionin e saj ne TV KLAN. Ajo e ka nisur karrieren e saj qekur ka qene fare e re dhe duket se koha nuk ka kaluar per ate shprehet keshillabukurie.

Flasim ketu per pamjen e jashtme se ajo ngjan si 20 vjecare. Ne fakt ajo ka lindur ne vitin 1974 dhe eshte plot 44 vjece.

Rudina hyn tek ato femra ku mosha eshte thjeshte nje numer dhe asgje me teper. Rudina komplimente per pamjen dhe faleminderit qe na i ben pasditet me te bukura.

Me poshte keni disa foto te prezantueses vitet e fundit por edhe shume vite me pare.