Fansi i ‘çmendur’ pas Encës, fytyrën e saj e vizaton në kokë përmes prerjes (FOTO) – AlpeGossip
Fansi i ‘çmendur’ pas Encës, fytyrën e saj e vizaton në kokë përmes prerjes (FOTO)

Fansi i ‘çmendur’ pas Encës, fytyrën e saj e vizaton në kokë përmes prerjes (FOTO)

Ka shumë fansa.
Por, Enca ka edhe disa prej tyre të cilët janë aq të çmendur për të saqë bëjnë gjëra që mund të duken të pamundura, shkruan lajmi.net.

Fjala është për një fans i cili i ka prerë flokët dhe në pjesën e pasme të kokës ka pikturuar fytyrën e Encës.

E kjo gjë e ka mahnit Encën e cila videot i ka hedhur në Instastory.