“S’KA TURP 50-VJEÇE…”/ Ndjekësit kritikojnë ashpër Ledina Çelon për pozat me bikini (FOTOT) – AlpeGossip
“S’KA TURP 50-VJEÇE…”/ Ndjekësit kritikojnë ashpër Ledina Çelon për pozat me bikini (FOTOT)

“S’KA TURP 50-VJEÇE…”/ Ndjekësit kritikojnë ashpër Ledina Çelon për pozat me bikini (FOTOT)

Këngëtarja e dashur për publikun, Ledina Çelo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk nguron që të ndajë me ndjekësit edhe poza “hot”.

Ajo është me pushime dhe së fundmi na ka qerasur me disa foto, ku shfaqet veshur me bikini, ku ka treguar format perfekte trupore dhe na bëri zili të gjithëve.

 

E teksa ka shumë ndjekës i kanë bërë komplimente për bukurinë që e karakterizon, ka edhe nga ata që nuk janë aspak dakord me postimet e saj.

“Ku po shkon kjo bote gruaja 50 vjece nxjer b**** me falni qe po e quaj ashtu po kur ska turpe?, shkruan një komentues, fjalë të cilat kanë rënë në indiferencën totale të këngëares të cilët siç duket nuk ia ndjen fare.

Kujtojmë se Ledina Çelo jeton prej kohësh në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj. Vazhdimisht në rrjete sociale ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve me jetën e saj super luksoze, shtëpinë moderne e pushimet e shumta në vende të ndryshme të botës. Ledina është mama e dy fëmijëve, me të cilën ndan shpesh foto e video në rrjete sociale. Megjithëse ka vite që është bërë nënë, këngëtarja vazhdon të ruajë pamjen e saj tejet seksi e vajzërore.