E zbuloi para të gjithëve/ Ledri i rikthehet “dashurisë së vjetër” (FOTO) – AlpeGossip
E zbuloi para të gjithëve/ Ledri i rikthehet “dashurisë së vjetër” (FOTO)

E zbuloi para të gjithëve/ Ledri i rikthehet “dashurisë së vjetër” (FOTO)

Padyshim që është një prej reperëve më të njohur dhe të dashur shqiptarë.

Ledri Vulën jemi mësuar t’a shohim në studio e në skenë duke sjellë hit pas hiti me të cilat këndojmë e kërcejmë pareshtur të gjithë.

E megjithatë Ledri na ka zbuluar se ka dhe një dashuri tjetër veç muzikës, basketbollin.

Reperi ka postuar një foto në Instagram ku ka treguar se i është kthyer basketbollit, sport që të cilin ai pëlqen që nga fëmijëria.