Brenda shtëpisë së 20-vjeçares më të pasur në botë/ Kylie Jenner ka vilën e ëndrrave (FOTO) – AlpeGossip
Brenda shtëpisë së 20-vjeçares më të pasur në botë/ Kylie Jenner ka vilën e ëndrrave (FOTO)

Brenda shtëpisë së 20-vjeçares më të pasur në botë/ Kylie Jenner ka vilën e ëndrrave (FOTO)

Pak ditë më parë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale motat Kardashian treguan se Kylie Jenner shumë shpejt do të zhvendosej për në shtëpinë e re. Vila kushton 6 milionë dollarë dhe nga pamjet e publikuara duket të jetë mjaft luksoze. Nëpërmjet disa postimeve në ‘Instastory’ 20-vjeçarja më e pasur në botë na ka prezantuar me pamjet e shtëpisë së re dhe aty ajo ka gjithçka i duhet. Një shtëpi gjigande, me një super pishinë dhe ambiente pafund argëtimi për miqtë. Çfarë duhet më shumë?