Pasi ja hoqi trurin meshkujve me tanga dhe topless, Oriola Marashi merr vendimin drastik (FOTO) – AlpeGossip
Pasi ja hoqi trurin meshkujve me tanga dhe topless, Oriola Marashi merr vendimin drastik (FOTO)

Pasi ja hoqi trurin meshkujve me tanga dhe topless, Oriola Marashi merr vendimin drastik (FOTO)

Këtë të premte Oriola Marashi i vuri flakën rrjetit me një foto të postuar në Instagram, foto shumë seksi e shtrirë në breg të detit, me tanga dhe topless teksa gjoksin e mbulonte me duart e pozicioni që kishte marrë për foton i tregonte të pasmet bombastike. “Toto im është më e mirë se toto juaj”, shkruante Oriola dhe siç dihet tashmë, fjala “Toto” vjen nga vendet afrikane dhe i referohet organit gjenital të femrës.

 

Kaq u desh që Oriola të ngjallte reagime të shumta me këtë foto, komplimenta e kritika në hapësirën e komenteve. Megjithatë nuk ka vonuar shumë dhe modelja e ka fshirë foton nga Instagrami për arsye që ende nuk dihet.