Sëmuret Jonida Maliqi, këngëtarja poston foto ku shihet qartë se… – AlpeGossip
Sëmuret Jonida Maliqi, këngëtarja poston foto ku shihet qartë se…

Sëmuret Jonida Maliqi, këngëtarja poston foto ku shihet qartë se…

Stina e dimrit njihet për viruse të ndryshe, veçmas gripat sezonal.

E nga gripi siç duket është prekur edhe këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi. Ajo ka postuar një instastory ku shihet një matës i temperaturës, ndërsa ka shkruar: Pas shumë vitesh më kapi dhe mua.

Ndryshe Jonida shquhet për stilin e saj unik, ndërsa pas ndarjes nga bashkëshorti është duke jetuar me prindërit e saj në Tiranë./