Ylli shqiptar poston këtë FOTO, por merr koment nga këngëtarja me famë botërore: “Dukesh si J.LO por më e re” – AlpeGossip
Ylli shqiptar poston këtë FOTO, por merr koment nga këngëtarja me famë botërore: “Dukesh si J.LO por më e re”

Ylli shqiptar poston këtë FOTO, por merr koment nga këngëtarja me famë botërore: “Dukesh si J.LO por më e re”

Është ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme dhe kjo nuk diskutohet. Shpesh herë është përfolur edhe për ngjashmërinë e saj me këngëtare të tjera të showbiz-it ndërkombëtar. Bëhet fjalë për yllin shqiptar, Rita Ora.
Pas sukseseve që ka korrur deri më tani, Rita akoma nuk di të ndalet. Profili i saj në Instagram apo në çdo rrjet tjetër social është shumë aktiv. Dhe një ndër fotot e postuara ne llogarinë e saj në Insta, ka tërhequr vëmendjen e këngëtares së HIT-it “16 Shots”, Stefflon Don.
“Motër, dukesh si J.LO por më e re”, shkruan Don në postimin e Ritës. Kujtojmë se kënga e fundit e Stefflon është në bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe ia vlen ta shihni, nëse nuk e keni parë dhe dëgjuar.