Nuk do e njihni! Sulltanesha Hyrrem shfaqet e shpërfytyruar pas operacioneve plastike në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do e njihni! Sulltanesha Hyrrem shfaqet e shpërfytyruar pas operacioneve plastike në fytyrë (FOTO)

Nuk do e njihni! Sulltanesha Hyrrem shfaqet e shpërfytyruar pas operacioneve plastike në fytyrë (FOTO)

Të gjithë e njohim Meryem Uzerli, për rolin e saj si Sulltanesha Hyrrem në serialin turk “Sulejmani i madhërishëm” nga viti 2011 deri në vitin 2014.

Ajo nuk pëlqehej vetëm për talentin e saj në aktrim, por edhe për pamjen si dhe flokët e kuqe.

Mediat turke shkruajnë se shumë pak ka ngelur nga personazhi që kemi parë në film, pasi Meryem është bërë bjonde.

Por fansat janë zhgënjyer shumë nga operacionet plastike të aktores, të cilat e kanë shndërruar tërësisht.

Meyrem është vetëm 34 vjeç, por ka bërë ndërhyrje në mollëza, ka trashur madhësinë e buzëve si dhe ka përdorur shumë botoks në fytyrë, shkruan “CNNturk”.