“LOREDANA ISHTE ENDE PJESË…”/ Mozzik flet për ish-partneren, zbulon detajin e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
“LOREDANA ISHTE ENDE PJESË…”/ Mozzik flet për ish-partneren, zbulon detajin e veçantë (FOTO)

“LOREDANA ISHTE ENDE PJESË…”/ Mozzik flet për ish-partneren, zbulon detajin e veçantë (FOTO)

Pak kohë më parë, reperi i njohur Mozzik publikoi këngën “Hana”, të cilën ia ka kushtuar vogëlushes së tij. Kënga është shumë personale, madje në tekst flitet dhe për Loredanën.

Në një intervistë për “KosovaPress” Mozzik ka treguar se kënga është shkruar kur vajza e tij ishte 2-vjeçe dhe reperja ishte ende pjesë e jetës së tij. Ai tha se e ka punuar këngën bashkë me Loredanën dhe madje ajo e do shumë këtë projekt.

“Për këngën, kënga është punuar kur ka qenë edhe ajo pjesë e jetës time, edhe pse është nëna e vajzës time, këngën e kam punuar kur kam qenë bashkë me të në studio, e kemi punuar bashkë, madje edhe ajo e do shumë këtë këngë”, tha Mozzik.