U PËRFOL SE I KA DHËNË FUND MARTESËS/ Tuna reagon pas lajmeve të ndarjes nga Patrisi (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL SE I KA DHËNË FUND MARTESËS/ Tuna reagon pas lajmeve të ndarjes nga Patrisi (FOTO)

U PËRFOL SE I KA DHËNË FUND MARTESËS/ Tuna reagon pas lajmeve të ndarjes nga Patrisi (FOTO)

Së fundmi Tuna dhe Patrisi kanë qenë shumë të komentuar pas lajmeve se dyshja i kanë dhënë fund martesës. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i të birit dhe nga Tian Patris Berisha, tashmë në bion e Instagramit të tij shkruhet Tian Sejdi, mbiemri i këngëtares.

Madje Tuna ka hequr Patrisin edhe nga lista e personave që ndjek Tian në këtë rrjet social.

Pas lajmeve të shumta, Tuna ka reaguar me një postim në Instastory ku shfaqet duke rregulluar vetullat. Këngëtarja duket shumë e qetë dhe nuk i intereson aspak rreth lajmeve të fundit.

Kujtojmë që pas veprimit të Tunës, reagoi edhe Roberti, i cili dihet tashmë që nuk i ka marrëdhëniet aspak të mira me këngëtaren. Ai ka postuar në Insastory një video ku shfaqen Tian dhe Renee duke luajtur. “Renee Berisha. Tian Berisha”-shkruan Roberti.