THYHET HESHTJA/ Loredana flet për herë të parë për lidhjen me Noizyn – AlpeGossip
THYHET HESHTJA/ Loredana flet për herë të parë për lidhjen me Noizyn

THYHET HESHTJA/ Loredana flet për herë të parë për lidhjen me Noizyn

Prej ditësh në rrjet është përfolur se Loredana dhe Noizy kanë nisur një lidhje dashurie dhe se kjo ka sjellë që Noizy dhe Mozzik t’i japin fund miqësisë së tyre.

Thyhet heshtja/ Loredana flet për herë të parë për

Mirëpo, Loredana ka treguar së fundmi se ajo dhe Noizy janë vetëm miq dhe se pak më vonë mund të sjellin dhe ndonjë koncert tjetër.

Thyhet heshtja/ Loredana flet për herë të parë për

“Na ka bashkuar Blerim Destani. Nuk jemi njohur kurrë më parë. Jemi takuar, jemi kuptuar dhe nuk ka patur asnjë problem. Shoqëria është super prej nesh. Pak më vonë mund të sjellim edhe ndonjë koncert tjetër. Do jem pa lekë absolutisht”, është shprehur reperja.

Thyhet heshtja/ Loredana flet për herë të parë për

Thyhet heshtja/ Loredana flet për herë të parë për