“HERA E PARË NË JETËN TIME ME…”/ Tayna shfaqet ndryshe nga çdo herë dhe na habiti (FOTO) – AlpeGossip
“HERA E PARË NË JETËN TIME ME…”/ Tayna shfaqet ndryshe nga çdo herë dhe na habiti (FOTO)

“HERA E PARË NË JETËN TIME ME…”/ Tayna shfaqet ndryshe nga çdo herë dhe na habiti (FOTO)

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme, ndonëse karriera e saj artisike nuk ka shumë që ka nisur. Përpos talentit dhe suksesit në muzikë, ajo është shumë e komentuar dhe për pamjen fizike.

Reperja publikon vazhdimisht poza provokuese në rrjete sociale dhe në sy bie veshja e saj. Tayna ka treguar dhe më herët që asaj nuk i pëlqejnë “rrobat e shumta” dhe gjithmonë ka pozuar paska zbuluar, mirëpo së fundmi i ka habitur të gjithë.

Tayna është shfaqur ndryshe nga çdo herë, e veshur me një golf. “Hera e parë në jetën time me rrollk… ja kom nis me përparu. E ky gjest as vet s’e di pse”, ka shkruar reperja në një postim në Instastory.